Zioła szwedzkie znane są ze swoich prozdrowotnych właściwości. Łagodzą bóle zębów, przyspieszają proces gojenia się ran, działają uspokajająco. Sprawdź, co na ich temat sądzą sami użytkownicy.

Zioła szwedzkie Marii Treben

Zioła szwedzkie Marii Treben są połączeniem aloesu, szafranu, manny, senesu, rabarbaru, mirry, kurkumy, arcydzięgielu, dziewięćsiłu, kamfory i teriaku.

Zioła szwedzkie opinie i zastosowanie

Zioła szwedzkie będące mieszanką 11 ziół stały się tradycyjnym lekarstwem na bóle reumatyczne i mięśniowe. Coraz częściej stosowane są przez właścicielki cery tłustej i mieszanej, gdyż doskonale zwężają pory i oczyszczają twarz. Receptura  skutecznie zapobiega dolegliwościom żołądkowym i bezsenności. Zdaniem użytkowników, zioła szwedzkie będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które są w trakcie leczenia przeciwnowotworowego.  Doskonale sprawdzą się na odmrożenia i trudno gojące się rany. Wspomogą leczenie ospy wietrznej, niedokrwistości, zapalenia gardła i migdałków. Idealnie działają na bóle menstruacyjne. Warto wiedzieć, że zioła szwedzkie poprawiają również samopoczucie.

W zakresie profilaktyki zaleca się spożywanie jednej łyżeczki naparu z ziół szwedzkich rano i wieczorem. W przypadku poważniejszej choroby konieczne będzie wypicie nawet trzech łyżek stołowych w ciągu dnia.

Zioła szwedzkie  przeciwwskazania

Nalewka z ziół szwedzkich powstaje na bazie alkoholu, dlatego nie jest zalecana osobom cierpiącym na:

  • Niedrożność jelit,
  • Marskość wątroby,
  • Alergię na jeden ze składników znajdujących się w mieszance,
  • Ostrą niewydolność nerek,
  • Padaczkę.